אודות המשרד

אודות משרד עורכי הדין גור, דניאלי 

משרדנו הינו משרד בוטיק בעל אופי צעיר, מקצועי ודינמי המציע ללקוחותינו שירותים משפטיים מקיפים במגוון תחומי דיני הנזיקין, הביטוח.

 

המוניטין המקצועי של משרדנו נבנה על בסיס הידע המקצועי והניסיון המעשי והעשיר בניהול וייצוג מבוטחים ונפגעי גוף ורכוש כחלק מתחום דיני הנזיקין, ובעריכת מסמכים משפטיים כחלק מתחום דיני המשפחה.

 

משרדנו מעניק שירות משפטי כולל ומלא – החל משלב הייעוץ, תוך ליווי שוטף ואישי, ייצוג בפני ערכאות משפטיות ומעין משפטיות (גישורים, פישורים, בוררות וכו’) וכלה בעריכת הסכמים ו/או מסמכים משפטיים שונים.

 

תחומי עיסוקנו העיקריים: רשלנות רפואית, ביטוח לאומי, נזקי גוף, נזקי רכוש, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות לתגמולי ביטוח, צוואות וירושות, ייפוי כוח מתמשך והסכמי ממון.

 

שילוב המומחיות של צוות המשרד עם שקיפות מלאה, ליווי צמוד, יחס אישי וישיר מול לקוחותינו, הוא שמוביל את משרדנו לתוצאות מצוינות וקבלת הפיצוי המקסימלי להם זכאים לקוחותינו. מעבר לכך, משרדנו מייצג אך ורק תובעים – אנו לא מייצגים חברות ביטוח, גופים ומוסדות ציבורים שונים וזאת בכדי לא להיות בניגוד עניינים – והכל במטרה אחת ברורה – ייצוג נאמן של האזרח הפשוט אל מול אותם גופים גדולים, אשר לא פעם עושים שימוש לרעה בכוחם, בידע ובמעמד אל מול האזרח אשר ללא ייעוץ משפטי נכון נאלץ לעיתים לוותר על מימוש זכויותיו.

 

מרגע שלקוח נכנס למשרדנו הוא הופך לחלק מהמשפחה. אנו מתייחסים לכל תיק באופן האישי והמקצועי ביותר במטרה להשיג ללקוחותינו את הפיצוי המקסימלי המגיע להם וזאת ללא פשרות.
לכל שאלה בקשר לזכויותיכם – הנכם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו, ואנו נשמח להעניק יעוץ משפטי ראשוני ללא עלות, ולהכווין אתכם לפעול בדרך הנכונה והבטוחה ביותר לממש את זכויותיכם ולקבל את הפיצוי המקסימלי לו אתם זכאים. 

 

הנכם מוזמנים לפגישה ייעוץ ללא כל התחייבות ואנו נעריך את סיכוי תביעתכם.

 

אתם לא לבד, אנחנו פה אתכם.
אלירן וגילת.

מעוניינים בייעוץ משפטי ללא עלות?

מלאו את הפרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם

    מעוניינים בייעוץ משפטי ללא עלות?
    close slider

      מלאו את הפרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם